Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku

Apie mus

Skelbimų portaluose esantys automobiliai nekelia pasitikėjimo? Ne kartą likote nepatenkinti autoserviso aptarnavimu? Sunku surasti reikiamą detalę? Laikas nekokybiškoms paslaugoms pasakyti „gana“. „Autovera“ privers Jus pamiršti atgyvenusį ir grubų požiūrį į klientą.

Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys ir teikiamos paslaugos – BMW originalių naudotų dalių pardavimas, BMW automobilių servisas bei BMW naudotų automobilių prekyba. Šios markės automobilius importuojame iš Vakarų Europos, Didžiosios Britanijos ir JAV.

Teikiamų paslaugų sąrašas:

  • Prekyba naudotais BMW markės automobiliais.
  • Prekyba originaliomis naudotomis BMW automobilių atsarginėmis dalimis.
  • BMW automobilių autoservisas.

Svarbiausias mūsų tikslas – prekių kokybe bei aptarnavimu patenkinti klientai. Aukščiausią kokybę pasiekiame visų mūsų įmonės darbuotojų darbu bei rūpesčiu. Suprantame, kad vertę atitinkančios kainos yra labai svarbios, todėl stengiamės savo klientams užtikrinti patrauklias kainas, plėsti prekių asortimentą bei teikti paslaugas, atitinkančias Jūsų interesus. Nuolat lyginame mūsų ir konkurentų kainas, todėl visada stengiamės pasiūlyti reikiamą prekę už prieinamą kainą.

Taip galime pasiūlyti platų naudotų detalių asortimentą įvairių modelių ir gamybos metų BMW automobiliams. Be to, net ir „M“ klasės ar retesnių modelių savininkai, aplankę mus, ras tai, ko ieško!

Gyvenate ne Lietuvoje, tačiau mūsų įmonė turi Jums reikiamą dalį? Nesidrovėkite – kreipkitės į mus! Atsiųsime Jums bet kokią BMW automobilio detalę visame pasaulyje.